Progresivní architekti Brno a Praha

Architektonické studio Adam Rujbr se sídlem v Brně a pobočkou Praha, se skládá z týmu sedmi stálých a padesáti externích spolupracovníků. Naše kancelář má mezinárodní zkušenosti v oborech architektura, projekce i inženýrská činnost.

Od architektonické studie po inženýrskou činnost

Naši architekti vám nabídnou služby na míru a vyladí váš projekt do naprosté dokonalosti. Začneme architektonickou studií, pokračujeme projekty pro stavební řízení, projekty pro provedení stavby a projekty interiéru až po stavební dozor a inženýrskou činnost. Návrhy jsou vždy navrženy s ohledem na optimalizaci nákladů a to nejen při stavbě, ale hlavně při samotném provozu. U nás máte přehled o nákladech v každé fázi projektu. Stavíme domy úsporné a volíme materiály šetrné k přírodě.

Naši architekti jsou vám k dispozici

Plánujete stavbu rodinného domu, bytového domu či většího stavebního objektu? Sháníte architekty na rekonstrukci vašeho stávajícího objektu? Podle našich referencí se můžete přesvědčit o našich zkušenostech s návrhem a realizací bytových interiérů, rodinných domů, obytných komplexů i rekonstrukcemi bytů, domů a jiných objektů. Zvláštní kapitolou jsou stavby pro kulturu, jsme autory několika rekonstrukcí kulturních domů, divadel a multifunkčních sálů, dále v našem portfoliu naleznete i velké projekty nemocnic. Náš tým zahrnuje mimo obvyklých profesí též specialisty na scénickou technologii, akustiku, ozvučení, audio a video.

Kontaktujte nás a probereme vaše možnosti a požadavky.